Prodáno

Volkswagen Tiguan 1.4 Tsi 2014

Volkswagen Tiguan 1.4 Tsi
Další velmi zachovalý kus z dovozu na přání VW Tiguan 1.4 Tsi pro zákazníka, který se rozhodl vydat se na nákup osobně.
Boužel zákazníkem zvolená varianta vozu ani z daleka neodpovídala tomu, co prodejce tvrdil do telefonu ( vozidlo mělo být velmi hezké a dobře udržované.) Po vizuelní prohlídce bylo zcela zřejmé, že tohle vozidlo nebude pro zákazníka vhodné a nesplňuje kvality našich dovozů.
Po následném hledání náhrady jsme vyjeli k dalšímu vozu, který již vypadal o poznání mnohem lépe, byl mladší a jednalo se o motor s pohonem rozvodů - řemen, bohužel přístup prodávajícího byl natolik arogantně ignoratní , že nezbývalo než pokračovat dále.

 

Vozidlo:

Situace na trhu s ojetými vozy v DE je dnes bohužel taková, že prodejci prodávájí veliké množství vozidel a nepotřebují si nijak zvlášť podbízet zákazníka. NA dotaz zda nám může být vozidlo zvednuto na zvedáku nám bylo řečeno, že ne a pokud se nám to nelíbí můžeme odjet. Dobře, podvozek se dá vizuelně shlédnout v leže na zemi, bohužel se nedají otestovat různé vůle na kolech, ale budiž !
Tak prosím pojďme se alespoň projet !? Odpověď zněla jasné NE! neexistuje, no tak to už byl vrchol přístupu ze strany prodejce. Pokud chci něco prodat , tak se tomu snad aspoň trochu věnuji ne ? Jeho smůla, peníze tam leží jeho v autě, ne naše.
Jedeme tedy na třetí vozidlo a to tento černý Tiguan.
Jedná se o ročník 2014 , I. majitel, německé vozidlo, žádný import, opravdu krásné a zachovalé vozidlo s velmi slušným nájezdem 76.000km.
Malý problém byl opět prvotní v přístupu prodejce - národnost ruská, a to je dnešní celoplošný problém prodejců ojetin v DE .
Trh zde ovládli tři skupiny : první jsou již němečtí Turkové, druhými jsou ručníkaři z blízkého východu a třetí sorta jsou Rusové a ono to podle toho vypadá. Pokud člověk nechce nové prémiové auto tak se sráží s touhle realitou.
K našemu dobru se ledy trochu prolomily a obchod dopadl. Vozidlo je přesně podle našich přísných kriterií. Na fotografiích si můžete všimnout detailu volantu řidiče a nebo podvozkové části.
V tomto případě tomu nebylo jinak - kdy si klient vybral původně levnější vozidlo, aby "ušetřil" , ale zase platí, lépe přidat na nákup a mít takový vůz, než si levně koupit a následně 2x zaplatit. Na dnešním převráceném trhu toto platí dvojnásob.
Máte- li  zájem o dovoz kvalitního a zachovalého vozidla z DE, tak aby jste neskončili ve finanční pasti z důvodu nákupu vyjeté paštiky od různých garážových překupníků a českých bazarů, obraťte se na nás, přivezeme jakékoli osobní i užitkové vozidlo.

Výbava:

Příčná 692,
Slavičín
763 21

Kontakt

+420 603 226 911
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.